ВАТЕРБЛОК-СІ — гідрофобізатор, готовий до застосування розчин
Гідрофобізатор – це речовина або розчин, який надає оброблюваній поверхні або матеріалу водозахисні властивості. Просочення наносяться на поверхню цегли або каменю, захищаючи від проникаючого шкідливого впливу капілярної або напірної вологи. Лак для каменю Івано-Франківськ захищає поверхню натурального і штучного каменю, цегли та бруківки від негативного впливу атмосферних опадів, запобігає появі солі та втрати кольору від УФ-випромінювання.
ГІДРОФОБІЗАТОРИ РОЗРІЗНЯЮТЬСЯ ЗА СКЛАДОМ
Водні розчини на основі акрилу складаються з комплексу спеціальних добавок. Після нанесення і висихання утворюють поверхневу плівку, захищаючи матеріал на глибині від 2 до 5 міліметрів в залежності від здатності всмоктування матеріалу. Рекомендується застосовувати на поверхнях, що всмоктують і дуже поглинають вологу. Підходить для захисту цегли, бруківки, бордюрного каменю, пористого і легкого бетону. Найчастіше не мають запаху або володіють слабким запахом.
Гідрофобізатори Івано-Франківськ на розчинниках мають більшу міцність і стійкість. Пропитка проникає глибоко в матеріал і скріплює поверхню. Рекомендовані для обробки поверхонь, що не всмоктують і слабо вбирають вологу, такі як штучний і натуральний камінь, бетон. Досить часто зустрічається такий недолік, як специфічний запах, іноді сильний, під час виконання робіт необхідно забезпечити надійну вентиляцію.
Гідрофобізуючі матеріали на силіконовій або силоксановій основі застосовують для захисту поверхонь, що постійно або часто контактують з водою. Однаково добре лягають на будь-якій поверхні. Мають слабкий запах, підходить для зовнішнього і внутрішнього застосування. Пропитки для каменю та цегли надійно захищають від солі і вологи.
Деякі гідрофобізатори володіють комплексним ефектом, захищають від вологи, від забруднень жирами або оліями, перешкоджають росту бактерій, цвілі і інших мікроорганізмів. Вони можуть посилювати або змінювати колір поверхні, створюють «ефект мокрого каменю», вони можуть робити колір більш глибоким або світлим, створити матову або глянцеву поверхню.
Захисні засоби для природного та штучного каменю Івано-Франківськ, що використовуються під час облицювання фасадів і цоколів будівель, розробляються з урахуванням негативного впливу природних опадів, перепаду температур, сонячного світла. Найчастішою проблемою фасадного каменю є знебарвлення і вицвітання фарбувальних пігментів через ультрафіолетове випромінювання. Для опору всім перерахованим вище факторам, в лак для каменю додаються спеціальні добавки і компоненти, які значно підвищують властивості кінцевого продукту.